Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nora Rezkoye

Gastronomia

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 browsky.

browsky.

Teraz rosjanin.

• Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 07 maja 2017 - 21:25

Dołączona grafika

Jest chłodny poranek, około 7.00. Budzi Cię nieprzyjemny powiew wiatru z otwartego okna. Przemywasz skacowaną twarz, wciąż półżywy ubierasz na siebie tygodniowe ciuchy. Wychodzisz z mieszkania, zamykając za sobą mieszkanie na "jeden zamek". Tłok na drogach, samochody przejeżdżają, wszyscy do pracy śpieszą, jak na razie Tobie to nie grozi. Wchodzisz przez drzwi z solidnego drewna, lekko szarpiąc za nie. Uderza Cię silna woń tytoniu, nie zwracając na to większej uwagi siadasz na przeciw barmana. Ten rozpoznając Twój zmarnowany wyraz twarzy podaje Ci kawę - prawdziwą rosyjską siekierę która stawia Cię w chwili na nogi.

Dołączona grafika

NORA REZKOYE - inaczej Nora Szulera. Wcześniej "Pełna Butla". Bar założony z inicjatywy Dimitriego Krylova, ojca współczesnego właściciela baru, Wanii Krylova. W latach 70'tych, ten rosyjski azyl dla obcokrajowców był niszczony konkurencją przez inne, typowo amerykańskie lokale. Mimo tego Nora Szulera nie traciła swojego uroku, lecz traciła klientów. Zostali jedynie stali bywalcy baru - to było za mało żeby opłacić podstawowe podatki. Niedługo potem, Wania rozwinął w barze hazard. Chciałeś grać w pokera, stolik w rogu, obok lady stał jednoręki bandyta, obstawiano nawet zakłady na bilard. Mały podest w jednym z zakątków baru wykorzystano jako prowizoryczny ring. Walki na pięści były niezwykłą rozrywką, też i oplacalną, gdyż cieszyły się popularnością. Dimitrij Krylov przemianował nazwę baru na "Nora Szulera". Każdy wieczór w Norze był jedyny w swoim rodzaju, do czasu śmierci Dimitrija. Morderstwo popełnione przez jednego ze ściagających haracz mafiozów zostało nieoficjalnie potwierdzone, lecz wieść rozeszła się bez echa. Był to rok 1993. Sześć lat później, młody Krylov, postanowił go otworzyć. Remont nie był najważniejszą rzeczą na tamten czas, o czym świadczą odrapane ściany baru. Od roku 1999 do teraz, Nora Szulera nadal działa i zapewnia dobre, rosyjskie chlanie, a wieczorami nie lada zastrzyk wschodnio-europejskiej gościny.

Dołączona grafika

Bar przede wszystkim zakłada wizję zdobycia kontaktu z rozmaitymi ludźmi, przez zwykłego gracza szukającego pomysłu na rozgrywkę. Zamierzam w barze, osadzić kilka postaci fabularnych, takich jak plotkarz, moczymorda, zabijaka, oraz stały hazardzista. Będziemy walczyć o renomę, lecz bardziej "podziemną". Lokal będzie otwarty na jakieś drobne występy, stand-up'y, kabarety (możliwość odgrywania jakiegoś śmieszka, kabareciarza, kogokolwiek). Pieniądze które bar zarobi, będę poświęcał właśnie na opłacanie ludzi którzy będą pomagać nam nakręcać rozrywkę. Pracowników będę dobierać według odgrywanej przez nich postaci, głównie chciałbym żeby to byli Rosjanie, Ukraini, Białorusini. Inne narodowości też będę brał pod uwagę oczywiście, muszą mieć swój charakter, jeśli stara się o posadę barmana. Sprzątacze, tutaj będzie ich niewielu jak na taki mały bar, ale o taką posadę będzie można się ubiegać. Stawiam na śmierdzący tytoniem i alkoholem klimat, o co będę się starał ze wszystkich sił.

Bar jest zlokalizowany w tym miejscu:

Spoiler

Interior:

Spoiler

Dołączona grafika

Z tej strony browsky. Od czasu kiedy się dowiedziałem że c-games startuje, nie zwlekalem dużo, napisałem całą aplikację, bo szkoda taką okazję przepuścić przez palce. Cóż, jak w aplikacji się doczytaliście, zamierzam otworzyć na serwerze taką rosyjsko-ukraińską spelunę. Wraz zatęskniłem za czasami eleskowego Rasputina, przegrałem w tym barze trochę czasu, akcje wychodziły nieziemskie. Wydaje się, że główną atrakcją baru będzie kasa i bijatyki, lecz nie - postaram się o aktywność pracowników w barze, żeby nie stało to martwe. Stawiam na klimat knajpy, ludzie którzy wiedzą jak odgrywać, co powiedzieć, oraz z unikalnymi charakterami będą mile widziani w naszym kąciku. Mam nadzieję że w lokalu będą się kręcić różni ludzie, więc powinna być możliwość załapania jakichś kontaktów przy wódce bądź partii w pokera. Personel baru. Przedstawiłem to w biznesplanie. Trochę o moim czasie wolnym. Szkołę mam, jak prawie każdy, a wiążą się z tym zadania domowe, prace, projekty, więc myślę że codziennie na grę jestem w stanie poświęcić około 2-3 godziny z hakiem. W weekend znacznie więcej. Ustalę jeszcze dokładne godziny otwarcia baru, ale z pewnością będą to godziny wieczorne. Aplikacja powinna być dopięta na ostatni guzik, ale jeśli o coś chcecie zapytać, to proszę i jeszcze bardziej proszę o opinię. Tyle z mojej strony, dzięki.

Rekrutacja:

Spoiler

#2 Rocket

Rocket
  • Gamemaster
  • 2 495 postów

Napisano 15 maja 2017 - 22:40

Gratulacje.

#3 ZDOBYWCA GOLI D3JV

ZDOBYWCA GOLI D3JV

skurwiel z wybrzeża; tatuaże dot. West Coast

• Zbanowany
  • 973 postów
  • LokalizacjaNiemce

Napisano 16 maja 2017 - 23:14

Polecam tego pana, w kwestii wykonania grafiki. :D

Dołączona grafika

KRÓL SETTLERSÓW

#4 hkrskie

hkrskie
  • Użytkownik
  • 256 postów

Napisano 21 maja 2017 - 18:28

Są jakieś powiązania z organizacją przestępczą czy będziecie tworzyć tutaj podwaliny pod jakąś przyszłą organizację rusków? :D

Spoiler

#5 browsky.

browsky.

Teraz rosjanin.

• Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 22 maja 2017 - 20:15

Zobacz, ten bar to taka niezależna knajpa, do której może spokojnie wejść ktoś z organizacji przestępczej, jak i ktoś, kto zwyczajnie przychodzi sobie zagrać akcje w chłodnym klimacie. To czy stamtąd ktoś kogoś sobie upatrzy, to nie moja brocha. Podwaliny pod przyszłą organizację rusków? Nie, zbieram ludzi do baru - to fakt, ale nie będziemy tworzyć niczego swojego, skupiam się tylko na udostępnieniu miejsca rozgrywki innym. :)

#6 browsky.

browsky.

Teraz rosjanin.

• Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 11 czerwca 2017 - 19:51

**Przed barem widzisz zapracowanego człowieka, który w pocie czoła czyści okienka swojego baru przed ponownym otwarciem, a obok niego na drewnianej tablicy wisi karteczka "Szukam personelu".**

Otwieram rekrutację na barmanów/sprzątaczy/pomocników.

Składacie aplikacje tutaj, sprawdzać będę je co jakiś czas.

*Na barmanów mogą aplikować osoby tylko o pochodzeniu słowiańskim (czyt. Rosjanin, Polak, Gruzin, etc.)

Spoiler

Powodzenia.

#7 seals

seals
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 11 czerwca 2017 - 19:54

Imię i nazwisko: Matt Ayala

Pochodzenie (opcjonalne-dla barmana):

Miejsce zamieszkania: Los Santos Idlewood Motel

Stanowisko: barman

Opisz w pięciu zdaniach swój charakter: Staram się zawsze schludnie ubierać. Uwielbiam eleganckie ubrania. Zawsze jestem miły i uprzejmy dla innych. Staram się zachowywać jak gentleman.

#8 #JAKUBEK

#JAKUBEK

#MV REPREZENTANT

• Użytkownik
  • 1 020 postów
  • LokalizacjaZDUNŚKA WOLA/ ŁÓDZKIE BICZYS

Napisano 11 czerwca 2017 - 19:58

Imię i nazwisko: Marshall Roxterhood

Miejsce zamieszkania: Motel i-wood

Opisz w pięciu zdaniach swój charakter: Miły spokojny człowiek ubrany luźno jest ostro zadziorny ma mocne nerwy. Uprzejmy inteligentny. Zawsze służy pomocą.

#RICZDołączona grafika

#9 browsky.

browsky.

Teraz rosjanin.

• Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 11 czerwca 2017 - 20:01

Opisz w pięciu zdaniach swój charakter: Staram się zawsze schludnie ubierać. Uwielbiam eleganckie ubrania. Zawsze jestem miły i uprzejmy dla innych. Staram się zachowywać jak gentleman.

Po pierwsze, charakter to nie tylko ubrania, po drugie jeżeli cokolwiek przeczytałeś to na barmana mogą aplikować osoby które są pochodzenia słowiańskiego, a Twoja nawet nie ma wypełnionej takiej rubryki. Odrzucam.

Imię i nazwisko: Marshall Roxterhood

Miejsce zamieszkania: Motel i-wood

Opisz w pięciu zdaniach swój charakter: Miły spokojny człowiek ubrany luźno jest ostro zadziorny ma mocne nerwy. Uprzejmy inteligentny. Zawsze służy pomocą.

To samo co wyżej, możesz aplikować na pomocnika bądź sprzątacza.

#10 seals

seals
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 11 czerwca 2017 - 20:17

Stanowisko: pomocnik
Opisz w pięciu zdaniach swój charakter: Zawsze jestem miły i uprzejmy dla innych. Staram się zachowywać jak gentleman. Jestem charakterny. Nie jest mi straszna ciężka praca.

#11 browsky.

browsky.

Teraz rosjanin.

• Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 11 czerwca 2017 - 20:24

Niech Ci będzie. Przyjmuję.

Pracujesz jeszcze w agencji detektywistycznej?

#12 browsky.

browsky.

Teraz rosjanin.

• Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 12 czerwca 2017 - 00:42

Dołączona grafika

Zmieniona lokalizacja baru.

#13 echo.

echo.

nestea

• Użytkownik
  • 1 490 postów

Napisano 17 czerwca 2017 - 14:53

grałem tu chwilę z chłopakami, zajebisty klimacik jest.- polecam

Dołączona grafika

leslieRECKLEZZbanks

tripple siccs muffia

#14 browsky.

browsky.

Teraz rosjanin.

• Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 17 czerwca 2017 - 23:41

grałem tu chwilę z chłopakami, zajebisty klimacik jest.- polecam

Potwierdzone. Zapraszam dzisiaj po starcie do baru, oraz byście aplikowali na personel.

#15 KXNRVD

KXNRVD
  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 18 czerwca 2017 - 17:54

Imię i nazwisko: Freddy Lewis
Pochodzenie* (u barmana wymagane): Amerykanin
Miejsce zamieszkania: Commerce 112B
Stanowisko: barman/sprzątacz/pomocnik
Opisz w pięciu zdaniach swój charakter:
Freddy to dosyć chamski typ, niezbyt lubi schlebiać innym. Freddy nie lubi, gdy ktoś prawi mu komplementy, lubi się wyciszyć, czasami pogadać, także nawiązywać znajomości.

#16 browsky.

browsky.

Teraz rosjanin.

• Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 18 czerwca 2017 - 18:00

Imię i nazwisko: Freddy Lewis
Pochodzenie* (u barmana wymagane): Amerykanin
Miejsce zamieszkania: Commerce 112B
Stanowisko: barman/sprzątacz/pomocnik
Opisz w pięciu zdaniach swój charakter:
Freddy to dosyć chamski typ, niezbyt lubi schlebiać innym. Freddy nie lubi, gdy ktoś prawi mu komplementy, lubi się wyciszyć, czasami pogadać, także nawiązywać znajomości.

Przyjęty.

#17 Ctronic

Ctronic
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • LokalizacjaHaczów

Napisano 18 czerwca 2017 - 20:20

Chłopaki z PEN1 wpadną jeszcze na wódeczkę.

Dołączona grafika

#18 browsky.

browsky.

Teraz rosjanin.

• Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 18 czerwca 2017 - 22:28

Teraz wbijam do gry, zapraszam. :D

#19 Bonus

Bonus
  • Użytkownik
  • 91 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 19 czerwca 2017 - 00:17

Imię i nazwisko: Denis Johnson

Pochodzenie* (u barmana wymagane):

Miejsce zamieszkania: Los Santos, Motel

Stanowisko: pomocnik

Opisz w pięciu zdaniach swój charakter: Denis jest to młody chłopak u którego cały czas widnieje uśmiech na twarzy. Ma świetny humor i jest bardzo kreatywny. Jest bardzo miły i kulturalny, potrafi zachowywać się odpowiednio do sytuacji. Świetnie rozwiązuje problemy swoje jak i innych. Oprócz tego jest bardzo leniwy lecz potrafi się czasem zmotywować.

Dołączona grafika

#20 browsky.

browsky.

Teraz rosjanin.

• Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 19 czerwca 2017 - 00:50

Dobra, przyjęty.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gastronomia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych