Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przepis na akceptowaną aplikację

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rocket

Rocket
  • Gamemaster
  • 2 495 postów

Napisano 11 czerwca 2017 - 15:40

Mnie i resztę gamemasterów irytuje ciągłe wklejanie tego samego pouczenia przy rozpatrywaniu aplikacji. Pomimo tego, że większość z was dobrze interpretuje pytania kontrolne, to prawie wszystkie opisy postaci są napisane niepoprawnie, co często jest powodem ich odrzucenia. Co powinno się znaleźć w opisie?
  • Jeśli wasza postać przeżyła jakieś ważne wydarzenia to warto o nich wspomnieć, ale powtarzam - wspomnieć, bo nie jest to biografia.
  • Warto dodać cechy waszego wyglądu, które w większości ograniczają się do wzrostu, wagi i tego w co wasza postać się ubiera, więc coś tu chyba nie gra.
  • Najważniejsze: charakter. Powinniście podać cechy waszej osobowości, jej wady i zalety, stosunek do niektórych spraw, poglądy polityczne/religijne, jej hobby, jak lubi spędzać czas i czym właściwie się interesuje.
  • Plan na postać, czyli jak właściwie widzicie ją za parę miesięcy, w którym kierunku próbujecie startować i czy macie jakiś ciekawy pomysł na jej kreowanie.
To musi się znaleźć w każdym opisie.

Użytkownik Creex edytował ten post 08 marca 2014 - 23:09
przykładowy dobry opis - http://c-games.net/topic/50590-przepis-na-akceptowana-aplikacje/page__st__20#entry529776

#2 .wtf

.wtf
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 11 czerwca 2017 - 15:42

Właśnie! Nawet postaci nie potraficie założyć, w szczególności - Kosmaty.

#3 aka Weed

aka Weed

#THUG LIFE

• Użytkownik
  • 438 postów
  • LokalizacjaBartoszyce (L)

Napisano 11 czerwca 2017 - 15:49

Sprawdzaj szefie.

#Weed Administrator & GameMaster

Spoiler

#4 nietzsche

nietzsche
  • Administrator gry
  • 768 postów

Napisano 11 czerwca 2017 - 17:51

Informuję już piętnasty raz - za wysyłanie statusów nawiązujących do waszych aplikacji będę karać blokadą statusów, jeśli chcecie sprawdzić kolejkę, czy wasza postać została akceptowana - wystarczy kilka sekund.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#5 Revan

Revan

Master of Rabbits

• Moderator
  • 3 298 postów

Napisano 11 czerwca 2017 - 19:44

Ja dodam od siebie, że osoby, które udzielają odpowiedzi na pytania dot Quizu, również będą karane, lecz w formie procentów. Każdy ma mózg, więc sam potrafi myśleć. Poza tym testy te mają sprawdzić wiedze tego gracza, a nie umiejętność stosowania ctrl+c i ctrl+v z odpowiedziami napisanymi przez kolege. Wszystko i tak wyjdzie w praniu na serwerze, więc po co się oszukiwać?

Dołączona grafika

#6 Yakos

Yakos
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 11 czerwca 2017 - 19:58

@topic
Ja np wgl nie wspomniałem o wyglądzie postaci napisałem tylko że jest postawynm mężczyzną :D
Sam pisałem aplikacje 3 razy
Za 1 razem zła odpowiedź w quizie
Za 2 kilka błędów w opisie postaci
Za 3 razem postać została zaakceptowana tak więc wystarczy czytać uwagi dotyczące aplikacji i good

Ps. Kiedy będzie aktywne konto premium

#7 Kriserek

Kriserek
  • Gamemaster
  • 468 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 15 czerwca 2017 - 00:38

Przypnę to, bo chyba nikt tego nie widział. Nie oczekujemy, że napiszecie biografię na pięćdziesiąt zdań. Liczymy, że napiszecie kilka, treściwych zdań, które będą charakterystyką postaci.
"Dla mnie rap to stan umysłu - wszystko -
Żeby była jasność, nie używam go zamiennie z hip-hop"

#8 Moriente'

Moriente'

Ta, co nie musi już walczyć.

• Użytkownik
  • 2 328 postów
  • LokalizacjaBrzeg

Napisano 15 czerwca 2017 - 00:41

Do czego doszło by pisać takie tematy :S

Dołączona grafika

#9 Rocket

Rocket
  • Gamemaster
  • 2 495 postów

Napisano 15 czerwca 2017 - 00:45

Role Play 2014

#10 Sharkmen

Sharkmen

Master of Rabbits #2

• Użytkownik
  • 3 368 postów

Napisano 15 czerwca 2017 - 17:11

elita rp ma problemy z aplikacją, hohoho

Dołączona grafika

Sygnatura Sharkmena © 2014 Zakaz kopiowania

#11 hydrogen

hydrogen
  • Administrator gry
  • 4 658 postów
  • LokalizacjaBiały

Napisano 15 czerwca 2017 - 19:23

elita rp ma problemy z aplikacją, hohoho

z tego co mi sie wydaje gangster maciej juz ma postac wiec chyba nie trafiłeś.

Dołączona grafika

#12 Del

Del
  • Użytkownik
  • 102 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 czerwca 2017 - 13:41

nie wiem jak wy chcecie zachęcic nowych graczy od gry u was odrzucając aplikacje za byle gówno, ten sam błąd popełniła LSka i teraz całuje podłoge razem z wami

#13 hydrogen

hydrogen
  • Administrator gry
  • 4 658 postów
  • LokalizacjaBiały

Napisano 16 czerwca 2017 - 15:33

nie wiem jak wy chcecie zachęcic nowych graczy od gry u was odrzucając aplikacje za byle gówno, ten sam błąd popełniła LSka i teraz całuje podłoge razem z wami

tego błędu natomiast nie popełnia n4g, a inne serwery żałują, że większość stamtąd emigruje.

nie potrafiąc napisać prostej charakterystyki ani odpowiedzieć na jeszcze prostsze pytania nie wiem co w sumie chcesz robić na serwerze.

Dołączona grafika

#14 Rocket

Rocket
  • Gamemaster
  • 2 495 postów

Napisano 16 czerwca 2017 - 18:42

Skoro gracz nie potrafi napisać prostej charakterystyki to albo mu się nie chce i w gruncie rzeczy pisząc to samo gówno po raz piąty pokazuje jak bardzo wyjebane ma na grę na c-rp, nic go tu nie trzyma i na pewno nie przejmowałby się odpierdalaniem, bo co mu zależy? Jeśli gracz jest nowy to musi mieć chęci żeby się czegoś nauczyć, powstał głupi temat żeby pokazać paru imbecylom na czym polega tworzenie i opisywanie charakteru, bo przecież wyjadacze z 2008 nie potrafią nadać postaci 3 unikalnych cech i nagle czytam pięćdziesiąty raz chłam o tym, że gościowi zmarli starzy, lubi motoryzację i pomimo tego, że był bogaty, to teraz pracuje jako taksówkarz, ale dorabiania na siłowni. Nikt nie będzie się przejmował opinią pseudo-znawców, bo błędem eleski nie są aplikacje, a bugi, których Szymon nie ma czasu naprawić - z tego samego powodu po starcie c-rp pomimo 300 akceptowanych aplikacji liczba graczy nie przebijała eleski, bo ludzie najzwyczajniej w świecie czekali na możliwość NORMALNEJ gry. Powodów dla których ls-rp ma tyle osób jest milion, ale idioci widzą tylko głupie opisy.

#15 Revan

Revan

Master of Rabbits

• Moderator
  • 3 298 postów

Napisano 16 czerwca 2017 - 20:51

Całujemy "podłogę" jak Jan Paweł II - tak samo szczęśliwi. Tylko my z innego powodu. :>

Dołączona grafika

#16 Del

Del
  • Użytkownik
  • 102 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 czerwca 2017 - 11:37

Nie chodzi tu o prostą aplikacje, tylko, że po kiego luja wam wiedzieć o przeszłości postaci, skoro to i tak nie będzie wpływać na to, jak gracz będzie ją kreował. Jedynie co się zmienia to czas rozpatrywania aplikacji i za każdym razem pisanie czym jest /me i /do :V

#17 Rocket

Rocket
  • Gamemaster
  • 2 495 postów

Napisano 17 czerwca 2017 - 12:05

Nie rozróżniasz biografii i charakterystyki, więc szkoda mi czasu na odpowiadanie.

#18 Calvados1920

Calvados1920
  • Użytkownik
  • 173 postów

Napisano 17 czerwca 2017 - 13:04

Nie chodzi tu o prostą aplikacje, tylko, że po kiego luja wam wiedzieć o przeszłości postaci, skoro to i tak nie będzie wpływać na to, jak gracz będzie ją kreował. Jedynie co się zmienia to czas rozpatrywania aplikacji i za każdym razem pisanie czym jest /me i /do :V

A gdzie w aplikacji czy też quiz'ie masz opisać co to jest /me i /do? Są tam podstawowe pytania z gry wzięte, jak się zachowasz podczas danej sytuacji, bółka z masłem.

Dołączona grafika

Raphael "Ruffy" Arceneau --- R. I. P

#19 Kriserek

Kriserek
  • Gamemaster
  • 468 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 17 czerwca 2017 - 14:38

No i potem się użalasz, że nie masz akceptacji. xD
"Dla mnie rap to stan umysłu - wszystko -
Żeby była jasność, nie używam go zamiennie z hip-hop"

#20 .zielony

.zielony

MV biacz

• Użytkownik Premium
  • 1 252 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 17 czerwca 2017 - 18:52

Ja pierdole, ile można pisać aplikację? Moja pierwsza może i nie była zbyt udana, w drugiej się postarałem i znowu źle bo tamto bo sramto. Jeśli macie się srać o każdy głupi błąd nawet dla doświadczonego gracza jakim jestem to powodzenia w doborze nowych graczy ^^.
Role play to odgrywanie realnego życia, tak zawsze było to odbierane, napisałem i źle. Chyba jednak wolę iść na inny serwer niż tułać się z 60 playerami na tak dużej mapie jaką jest San Andreas. Więc niby jak taki świażak ma napisać aplikację? skoro do każdej pierdoły administracja się przypierdala? Powodzenia, wątpię żebyście nawet 100 graczy mieli.
Jak mam się głowić nie całą godzinę a oni ją i tak odrzucą to po kiego grzyba pisać następną?
Masakra, weźcie na luz albo znowu z c-rp będzie jedna wielka kicha.

Skoro jesteś @UP to czemu nie potrafisz napisać PROSTEJ aplikacji na postać? Po za tym, liczba postaci rośnie ciągle, po pierwszy bądź bodajże trzecim dniu były już zbliżone 300 postaci? Wystarczy przysiąść do tego a nie pisać w minute...

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych