Skocz do zawartości

Zdjęcie

Golf Championship San Andreas

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Czechu

Czechu
  • Użytkownik
  • 1 793 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Napisano 17 lipca 2017 - 00:08

Dołączona grafika

Golf Championship San Andreas - turniej organizowany co roku w stanie San Andreas. W turnieju biorą udział gracze z profesjonalnej półki oraz amatorskiej. Nowym dyrektorem zarządzającym wydarzeniem jest Jesus Esquivel. Turniej odbywa się zazwyczaj na przestrzeni kilku tygodni.

• W turnieju musi brać udział parzysta ilość osób, która zostanie rozlosowana na parzystą ilość grup. Z każdej grupy będzie wychodzić dwóch graczy, którzy będą łączyć się w pary krzyżowo i grać z sobą.
  • Na finalistów czekają nagrody w postaci gotówki. Czyli cała suma nagród, jaką zdołamy uzyskać od uczestników biorących udział oraz sponsorów medialnych jak i sponsorów od strony finansowej.
  • Cały mecz jest rozegrany za pomocą kostki (kostki do losowania).
  • Miejscem rozgrywania meczów jest plac gry w Las Venturas, na samych obrzeżach tego miejsca.
  • Tor składa się z 44 jardów. Za pomocą kostki losujemy liczby od 1-6, następnie musimy dotrzeć do 44. Dodajemy do siebie, wylosowane liczby. Na samym końcu, gdy mamy np. liczbę 39, musimy wylosować 5 - inaczej nie trafiamy do dołku.

Lista zgłoszonych osób:

• Corey Johnson
  • Dmitrij Nevzorov

Miejsce rozgrywania meczów:

Dołączona grafika

Dobra. Cześć. Wychodzę z kolejną inicjatywą do graczy. Po ostatnim błędzie popełnionym przy organizowaniu meczu koszykówki, stwierdziłem że trzeba postawić inaczej, organizując wydarzenia związane z lukami w skrypcie i ograniczeniem, w postaci braku komend, nawet do samej organizacji. W golfie będzie sprawa na tyle ułatwiona, że będziemy grać maksymalnie w trzy osoby; więc nie jest w stanie nikt oszukać, lub kto się nie wstawi, nie będzie nie korzyści. Różnicą jest to w tym, że to gra indywidualna, a nie gra zespołowa.

Co należy zrobić, aby zgłosić się do turnieju? Napisz.

Nick IC:
Nick OOC:
Kontakt:

Charakter człowieka tworzy jego los.
- Heraklit

#2 Revan

Revan

Master of Rabbits

• Moderator
  • 3 298 postów

Napisano 18 lipca 2017 - 00:56

Temat wyczyszczony na prośbę autora.

Dołączona grafika

#3 Czechu

Czechu
  • Użytkownik
  • 1 793 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Napisano 18 lipca 2017 - 00:59

Dobra. Czas na ostatnią wiadomość - potem mam nadzieję, że będą same zapisy. Po konsultacji z administracją i ingerencja mojej postaci w świat biznesu, zostały podane nowe stawki.

• Zajęcie pierwszego miejsca - $5.000
  • Zajęcie drugiego miejsca - $2.000
  • Zajęcie trzeciego miejsca - $1.000

Zapis to koszt: $100

Charakter człowieka tworzy jego los.
- Heraklit

#4 .KRVL COCAINE

.KRVL COCAINE

If you are going through Hell, DON'T STOP!

• Użytkownik
  • 123 postów

Napisano 18 lipca 2017 - 01:37

Nick IC: Dmitrij Nevzorov
Nick OOC: Kacper
Kontakt: dva@mail.ru ((pw)) tel: 921607
Jestem w stanie opłacić mój udział w turnieju ($100): Tak

Dołączona grafika

dmitrij "vodka" nevzorov

#5 Czechu

Czechu
  • Użytkownik